i_INDESIT

 
Status związku: wolny(a)
Chcę grać z: kobiety
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: Panna
Urodziny: 1939-09-01
Rejestracja: 2006-01-29
(i)INDESIT !!!!!! Ku pamięci... Serwis zmusił mnie do zmiany loginu... 13.05.2020... ###!!!!%%**!!!
Punkty53więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 147
Ostatnia gra
Yatzy

Yatzy

Yatzy
164 dni temu

20000 ciekawskich ziomówek i ziomeczków!

Yoł yoł dobrzy ludzie! 
I oto jest, oto nastała chwila chwały! 20000 wyświetleń mojego profilu! Sam normalnie nie wiem jak do tego doszło i nadal jestem w wielkim szoku! 14 lat czekania ale jest! Tempo może nie jest zawrotne, ale patrząc z drugiej strony, za 7 lat będzie 30k! Nic tylko czekać! Mam też nadzieję, że za ten czas będę dalej w kwiecie wieku i nadal szum krzaków będzie budził uśmiech na mej zmęczonej życiem twarzy!

20k ! Matko i córko, normalnie podniecenie jak podczas pierwszej podrywki! Ta dłoń na udzie koleżanki, palce wędrujące w kierunku majteczek... Skupienie... Kropla potu na czole... Oj napięcie ogromne! I teraz tak samo, tyle wyświetleń bez promowania! I to w dobie FB i innych mediów społecznościowych! Nieźle! 

A tym czasem zejdźmy na ziemię! 
Zaczynam tygodniowe świętowanie! Bal maskowy niech króluje wszędzie, nawet na ulicy! Niech każdy z Was poczuje ten klimat i nawet w sklepie tańczy w białych rękawiczkach! Bawmy się! 
Ja też otwieram winko i lecę w krzaki posłuchać szum trawki... Jak ktokolwiek chciałby dołączyć to śmiało - miejsca pełno! 

Za 7 lat wracam z kolejnym wpisem. Czekajcie! :) 
Pozdro,
PRALKA