samotniś_

Rejestracja: 2017-02-18
... kiedyś traktowałem ludzi z szacunkiem a teraz z wzajemnością...
Punkty140Więcej
Do utrzymania poziomu: 
Ilość potrzebnych punktów: 60
Ostatnia gra
Bingo

Bingo

Bingo
21 godzin temu

Instrukcja obsługi faceta 2017-06-19

Faceci wcale nie są tacy prości w obsłudze. Jak sprawić, aby maksymalnie zaangażował się w związek? Sześć wskazówek poniżej:

1. Pożądaj go
Seks jest czymś, co pierwsze przychodzi do głowy, jeśli chodzi o facetów. Uwielbiają, kiedy sprawiają nam przyjemność pieszczotami i spontanicznym seksem w różnych, nie mniej spontanicznych miejscach. Ważne jest przy tym, aby pokazać mu, że pociąga Cię jako facet i doceniasz go za to, jaki jest (męski, seksowny, wyjątkowy w łóżku). To pokazywanie zaczyna i kończy się w sypialni oczywiście... Pomóż mu odnaleźć radość w męskości, tak jak Ty odnajdujesz w swej kobiecości. I rozkoszuj się wyjątkowymi chwilami z nim.... I jeszcze jedno: całuj, całuj, całuj...

2. Doceniaj go
Doceniaj go z za to, co robi i za to, kim jest. A także za misję, jaką ma do wypełnienia. Faceci są poszukiwaczami, nawet jeśli nie mówią o tym głośno. "Misja" może wiązać się z pracą, albo  z hobby, które jest jego oczkiem w głowie, a Tobie wydaje się nieważne. Jeśli tego nie zauważyłaś, to Twój facet ma swoją misję do wypełnienia (łowienie ryb, jazda na motocyklu). Nie wyrzucaj mu za każdym razem, że marnotrawi czas. Podziwiaj go za jego hobby i za zaangażowanie. Nawet jeśli naprawdę nie interesuje Cię łowienie ryb wybierz się z nim choć raz na ryby. Podziwiaj za technikę łowienia i sprawność patroszenia ryb. Jego ego będzie połechtane maksymalnie, a Ty do żony , kochanki i matki jego dzieci zyskasz dodatkowy tytuł: przyjaciel.

3. Spraw, aby czuł się jak zwycięzca

Czasami faceci, którzy odnoszą w pracy sukces za sukcesem, czują się jak straceńcy w domu lub na randkach. Twoim celem jest, aby kojarzył Cię z uczuciem zwycięstwa - to coś, do czego dążą wszyscy faceci niezależnie od typu osobowości. Jeśli zrobi coś dla Ciebie, podziękuj z uśmiechem. Kiedy mężczyzna kocha podziękowanie ze strony ukochanej jest największym zwycięstwem.

4. Ufaj mu
Najpiękniejszy prezent, jaki możemy podarować swojemu mężczyźnie to nasza wrażliwość i gotowość zaakceptowania go jako "dobrego faceta", który wie, co jest właściwe. Obdarzenie go całkowitym zaufaniem. Zmotywujesz go, aby wiedział, jak traktować Cię we właściwy sposób. Jeśli masz mu ciągle podpowiadać: "nie rób tego", "nie pij tyle", "nie oglądaj się za kobietami na ulicy", to znaczy tylko jedno: nie jest to facet dla Ciebie. Zawsze będzie Cię rozczarowywał. Właściwy będzie wiedział intuicyjnie, co jest dla Was dobre, a co nie.

5. Szanuj go
Szacunek jest bardzo ważny dla jego poczucia własnej wartości i dobrego samopoczucia. To coś, co musisz pokazywać poprzez swoje działanie. On będzie wiedział, że to szczere. Ważną składową szacunku jest lojalność. Nigdy nie lekceważ, ani nie wyśmiewaj jego zapatrywań, preferencji, zdolności, skłonności, zainteresowań. Ani prywatnie, ani publicznie.  Jesteście drużyną, a drużyna musi na sobie polegać. Nie oznacza to, że ze wszystkim masz się ślepo zgadzać - nikt tego od Ciebie nie oczekuje. Wyrażaj swoje poglądy w sposób pełen szacunku dla jego osoby.

6. Ubieraj się dobrze i dbaj o siebie
Pamiętaj, że dla faceta sposób, w jaki się ubierasz i dbanie o wygląd jest znakiem, że go szanujesz. Bądź kobietą, którą on będzie chciał pokazać całemu światu i będzie dumnie stać przy Twoim boku.

Pamiętaj o tych zasadach codziennie. Staną się częścią Waszych dni. Życie jest pełne wyzwań. Każde z Was potrzebuje osłodzenia go przez partnera, aby było lżejsze. Będziesz dla niego miła i słodka, odpłaci Ci tym samym. I jeszcze swoją miłością....

* z netu...

images?q=tbn:ANd9GcSTqCwwAkRzb18tbiYIsmaYUA_y8C3f7VcbDTImlD3yO4YjPQQ2uA
Komentarze: 32  |  Odsłony: 2008
 • Pokaż wszystkie komentarze: 32
 • Dziabnięty303 dni temu
  Aaaaa no masz rację. Czyli jest ekspertem w dziedzinie " Jak zdobyć i utrzymać przy sobie faceta" Tylko niefart sprawił, że trafia na żadna ze znanych mu kobiet tego nie wie. To ma sens.
 • Dziabnięty303 dni temu
  Czyli gdyby był ********ualny to by miał spore szanse kogos wyrwać
 • Maks@303 dni temu
  To moze trzeba opracować patent na kobiety? Zdobędzie a później nauczy jak ma Go traktować (ciekawe kiedy nas kopnie Kolega Samotnis w tyłki)
 • Maks@303 dni temu
  Moze jest - nie oceniajmy, trzeba byc tolerancyjnym
 • synpiotra302 dni temu
  Dasz parę złotych poczytamy instrukcję