Zakonnica.

Szukam: rozrywki
Rejestracja: 2017-08-20
Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa. Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych :)
Punkty79Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 121
Ostatnia gra

Zdrowy rozsądek. Wg mnie. 2017-12-07https://www.youtube.com/watch?v=false
https://vimeo.com/246067454

Nadmiar glutaminianu niszczy mózg, leki niszczą mózg, słodycze niszczą mózg, bo mają te wszystkie szkodliwe substancje. Komu chce się słuchać i czytać… lepiej być ignorantem i płakać za kilka lat?  Lekarze, psycholodzy, oni to wszystko wiedzą, przynajmniej powinni a niektórzy wiedzą i nie mówią, więc trzeba samemu zdobywać wiedzę. A po co? Jak można iść do lekarza on da tabletkę i przestanie boleć i będzie okej a za rok przyjdziesz jeszcze 3 razy a za następnym jeszcze 10 razy.
Ja się nie muszę uczyć, bo tak mi jest wygodnie, jestem leniwa, karmię swoje ego, nie chce wysiłku, siedzę na dupie, patrze na to co inni mają, co inni robią, nie żyję..

Teraz dużo jest leniwych osób, które wolą robić co innego niż tak na prawdę dbać o siebie i o bliskich. Są też tacy co te informacje uznają za głupoty, bo lepiej wierzyć w Rydzyka czy partie polityczne (wszystkie), które na to wszystko przyzwalają, do tego zabierają nam jeszcze kasę, okłamują, przymuszają, to jest cicha wojna i my na to pozwalamy, MY PŁACIMY, płacimy WIĘCEJ, bo nam kazali, szczepimy się, bo nam NAKAZALI, bez wyjaśnień, wytłumaczenia. Nawet nie przekazali nam żadnej podstawowej wiedzy i my się na to zgadzamy.

Kiedy ludzie otworzą oczy?
Niektóre starsze pokolenia nadal wierzą, że pójdą do nieba jak dadzą na tacę.
Takie są fakty i taka jest prawda.
Jak ktoś chce zrozumieć, to zrozumie.
Jeśli ktoś nie chce zobaczyć, poznać to nie zobaczy i nie pozna, obróci się dupą i będzie udawał, że wszystko jest w porządku.

A jeśli jest odwrotnie to nasuwa się pytanie..
———— Co my możemy z tym zrobić?

Otóż wiele.. zaczynając od siebie.

Czytać to co jest napisane na produktach z tyłu, nie kupować szajsu z glutaminaniem sodu, azotynem sodu i innymi substancjami stymulującymi mózg, uszkadzającymi.
Mówić, nawet pisać na facebooku, forach, blogach, rozmawiać z ludźmi wszędzie.. zgłaszać swój sprzeciw wobec tego co z nami robią, to jest proste.

Nic więcej.. walczmy o siebie…
To nic nie kosztuje 

Komentarze: 26  |  Odsłony: 496
 • Pokaż wszystkie komentarze: 26
 • sachmis2 dni temu
  ja sie poddaje..bede jesc niezdrowe hamburgery i zapijac colą po to zeby leciec na silke i to spalic bede używała tych kosmetykow garniera żeby pieknie wyglądac )bo zycie jest jedno i mam ochote je przezyc i mam zamiar dozyc tak do 70 dłuzej nie zeby nikogo nie meczyc ooo ):
 • Zakonnica.2 dni temu
  No to jak pisałam, nie chcesz się zmienic to sie nie zmieniaj, ja pisze do osob, ktore chca wiedziec i byc swiadome, ze mozna inaczej To jest Twoje Życie jesli uwazasz ze korzystaniem z zycia jest jedzenie smieciowego jedzenie to prosze bardzo NIkt CI tego nie zabrania, to twoja i tylko twoja działka o
 • Zakonnica.2 dni temu
  '''W ubiegłym miesiącu w północnym stanie Punjab w Indiach wprowadzono szczepionkę przeciw HPV w dystrykcie Mansa, po tym jak instytut badań medycznych PGIMER z Chandigarh opublikował w maju tego roku dokument badawczy po ocenieniu działania tej szczepionki.
  Natomiast kontrowersją jest to, że Krajowa Techniczna Grupa Doradcza ds. Immunizacji (NTAGI), najważniejszy organ kraju, który zatwierdza wprowadzenie jakiejkolwiek szczepionki, nie poparł raportu i szczepionki.'''' a pomimo tego faktu, wprowadzono ją w tym stanie
 • spin391 dzień temu
  Ty tam też taka mądra byłaś?
 • Zakonnica.1 dzień temu
  Gdzie?