Alfa Muscae

 
Chcę grać z: kobiety, mężczyźni
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: Panna
Urodziny: 1976-08-27
Rejestracja: 2016-07-31
Nikogo nie szukam..bo mam swoje szczęście ❤️--->Piotrusia! ¯\_( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)_/¯
Punkty146więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 54
Ostatnia gra

Którego faceta wybierzesz ?

Hello Wam kobietki na Giede !


A może tak... pobawimy się w psychotest ? !

ZAPRASZAM!

Z czterech panów na obrazku należy wybrać tego, który wydaje się Ci się najatrakcyjniejszy,

a wybór Twój odkryje Ci jakich cech poszukujesz w partnerze oraz poznasz swoje mocne strony i aspekty,

nad którymi warto popracować, jeżeli chcesz mieć udany związek.

Numer 1
W partnerze poszukujesz oparcia. Chcesz związać się z kimś, kto będzie się tobą opiekował i nauczy cię życia. Doskonale czujesz się w roli małej dziewczynki i chętnie pozwalasz mężczyźnie przejmować inicjatywę. Nie masz potrzeby rywalizować ani udowadniać swoich racji. Bardzo ufasz, jesteś niezwykle lojalna i oddana. Często bywasz niezdecydowana, kapryśna i nie wiesz, czego chcesz. Potrzebujesz być stale adorowana i ciągle dopominasz się uwagi. Twój związek często przypomina relację ojca z córką. Nie ma w tym nic złego, dopóki obydwoje jesteście zadowoleni z takiego stanu rzeczy.

Numer 2
Jesteś osobą bardzo opiekuńczą. Lubisz dbać o innych ludzi, ale w zamian oczekujesz posłuszeństwa, szacunku i wdzięczności. Wtedy chętnie weźmiesz na siebie wszystkie obowiązki i całą odpowiedzialność. Masz w sobie dużo siły, ale potrzebujesz mieć dla kogo się starać. Często matkujesz partnerowi.Lubisz dominować i potrzebujesz mężczyzny, który ci się podda. W zamian za to zaopiekujesz się nim i będziesz go chronić.

Numer 3
Należysz do kobiet bardzo ambitnych, niezależnych i samowystarczalnych. Jesteś przebojowa, odważna i pewna siebie. Mężczyźni widzą w tobie bardzo atrakcyjną osobę, jednak często czują również lęk i obawę przed tobą. Boją się, że nie są wystarczająco dobrzy i nie sprostają twoim wymaganiom.Masz bardzo silną osobowość i doskonale radzisz sobie jako singielka. Twój partner musi być osobą pozbawioną kompleksów, pewną siebie, ale też umiejącą pójść na kompromis. W związku potrzebujesz dużo swobody i własnej przestrzeni. Dobrze ci będzie z inteligentnym i niezależnym facetem, który ma podobne podejście do życia.

Numer 4
Jesteś osobą bardzo emocjonalną i wrażliwą. W partnerze szukasz zarówno przyjaciela, jak i kochanka. W twoim związku musi być namiętność, ale też zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Jesteś za równouprawnieniem i uważasz, że kobiety i mężczyźni powinni po równo dzielić się obowiązkami. Dużo z siebie dajesz i oczekujesz tego samego. Jeżeli się zakochujesz, to na zabój. Poza partnerem świat przestaje dla ciebie istnieć. Jesteście jednością, nawet jeżeli akurat spędzacie czas osobno. Będąc z kimś w związku, zawsze myślisz "my".

P.s. u mnie prawie się zgadza :) .. a u Was ?

No to miłej zabawy