Zostań w domu z GameDesire!

ZOSTAŃ W DOMU Z GAMEDESIRE!

Zdajemy sobie sprawę, że nagła zmiana wszystkich dotychczasowych nawyków nie jest prosta. Dlatego proponujemy Wam udział w akcji:

#ZostajęWDomu

Spędźcie ten czas razem z innymi graczami GameDesire!

 

 

Już teraz możesz:

1. Odebrać darmowy prezent "#ZostajęWDomu", aby pokazać wszystkim odwiedzającym Twój profil, że bierzesz udział w akcji i dać im dobry przykład.

 


ODBIERZ

2. Kliknąć przycisk "Jestem w domu". Każde kliknięcie to 2.000 żetonów dopisane do Twojego konta.

 • Jeśli klikniesz przycisk 3x w ciągu doby, otrzymasz dodatkowo kwotę 10.000 Żetonów oraz achievement specjalny - Pogromca Wirusa. Każdy z takich achievementów będzie dodatkowo punktowany - gracz otrzyma 2pkt.

 • Jeśli klikniesz przycisk 7x w ciągu doby, otrzymasz dodatkowo kwotę 20.000 Żetonów oraz achievement specjalny - Jestem Szczepionką! Każdy z takich achievementów będzie dodatkowo punktowany - gracz otrzyma 5pkt.

 • Pula nagród dla graczy, którzy osiągną 25 punktów za gromadzenie achievementów specjalnych (szczegółowe zasady punktacji w regulaminie) wynosi 250.000.000 ŻETONÓW!

Przycisk Jestem w domu będzie się samoczynnie aktywował co godzinę! Jedynym warunkiem aktywacji jest zagranie w dowolną grę na GameDesire i posiadanie zweryfikowanego konta na naszym serwisie.

3. Zawsze możesz też odnaleźć i zlikwidować złośliwego Wirusa na stronach profilowych graczy. Nowa odsłona FlyingBonusa już na Ciebie czeka!

4. Pamiętaj o możliwości wzięcia udziału w turniejach, które przez cały czas toczą się GameDesire. Listę najważniejszych, związanych z aktualnymi wydarzeniami znajdziesz po prawej stronie w sekcji "Zagraj".


Nie daj się wirusowi


Regulamin akcji #ZostajęWDomu

 1. Akcja #ZostajęWDomu trwa od 18.03.2020 do 15.04.2020 r. Czas trwania może zostać przedłużony w zależności od sytuacji.
 2. Akcja polega na potwierdzaniu swojej obecności w domu, poprzez kliknięcie przycisku "Jestem w domu" dostępnego na stronie niniejszego serwisu.
 3. Obecność na serwisie można potwierdzić wielokrotnie każdego dnia, przycisk będzie jednak aktywny po raz kolejny 60 minut po jego wcześniejszym użyciu i po spełnieniu warunków ujętych w punkcie 4.
 4. Aby przycisk stał się ponownie aktywny - gracz od czasu ostatniego użycia musi przynajmniej raz zagrać w dowolną grę na GameDesire i musi mieć zweryfikowane konto mailowe.
 5. Za każde wciśnięcie przycisku - gracz otrzymuje automatycznie kwotę 2.000 Żetonów.
 6. Za TRZY meldunki w bieżącym dniu (od 0:00 do 23:59) - gracz otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 Żetonów oraz Achievement Pogromca Wirusa.
 7. Za SIEDEM meldunków w bieżącym dniu (od 0:00 do 23:59) - gracz otrzyma automatycznie w wysokości 20.000 Żetonów oraz Achievement Jestem szczepionką!
 8. Nagrody w Żetonach będą przyznawane automatycznie, natychmiast po dokonaniu Meldunku.
 9. Achievementy "Pogromca Wirusa" oraz "Jestem szczepionką", za każdy dzień będą przyznawane ręcznie, następnego dnia roboczego, do godz. 11.00 UTC.
 10. Każdy z achievementów będzie specjalnie punktowany. Za zdobycie achievementu Pogromca Wirusa - gracz otrzyma 2 pkt. Za zdobycie achievementu Jestem szczepionką gracz otrzyma 5 pkt.
 11. Na zakończenie zabawy, wyniki punktowe zostaną podsumowane, zaś gracze, którym udało się zgromadzić co najmniej 25 punktów otrzymają do podziału pulę 250.000.000 Żetonów!